{{translate.filter}}
Filtrele
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
UYGULA Apply TEMİZLE Clear

yelekli_takim_elbise_1920x185.jpg (31 KB)

Sıralama seçin
Filtrele Kapat
7 ürün Sırala
Listeleme 4 / 2
SIRALA
Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Önerilen Sıralama
9.995,00 TL
4.997,50 TL
Ürüne Özel Sepette 4.497,75 TL
RENK
9.995,00 TL
4.997,50 TL

Ürüne Özel Sepette 4.497,75 TL
12.995,00 TL
5.198,00 TL
Ürüne Özel Sepette 4.678,20 TL
RENK
12.995,00 TL
5.198,00 TL

Ürüne Özel Sepette 4.678,20 TL
19.995,00 TL
9.995,00 TL
RENK
19.995,00 TL
9.995,00 TL

19.995,00 TL
9.997,50 TL
RENK
19.995,00 TL
9.997,50 TL

19.995,00 TL
9.997,50 TL
RENK
19.995,00 TL
9.997,50 TL

19.995,00 TL
Ürüne Özel Sepette 11.897,03 TL
RENK
19.995,00 TL

Ürüne Özel Sepette 11.897,03 TL
19.995,00 TL
Ürüne Özel Sepette 11.897,03 TL
RENK
19.995,00 TL

Ürüne Özel Sepette 11.897,03 TL

Yelekli Takım Elbise

Yelekli takım elbise modelleri, düğünlerden mezuniyetlere, önemli iş görüşmelerinden siyah kravatlı etkinliklere kadar, tüm resmi kıyafet gerektiren durumlar için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Pantolon, ceket ve yelek olmak üzere üç ana parçadan oluşan takımlar, elegan ve keskin duruşuyla stil sahibi erkeklerin seçimi oluyor. Yelekli takımlar %100 yün veya keten gibi farklı kumaşları sayesinde çeşitli mevsimlere uygun hâle getiriliyor. Siz de resmi kıyafet gerektiren durumlar için en kaliteli ve seçkin yelekli takım elbise modellerini Ramsey’de bulabilirsiniz.

Yelekli Takım Elbiseler: Şıklığın Anahtarı

Resmi giyim söz konusu olduğunda yelekli takım elbiseler, erkek modasındaki diğer tüm parçaların önüne geçen seçkin bir şıklık vadediyor. Ceket, pantolon ve yelek olmak üzere üç farklı parçadan oluşan takımlar, düz veya desenli opsiyonlarla öne çıkıyor. Pantolonun rengi ve kumaşı ceketle eşleşirken takımın yeleği genellikle kıyafetin geri kalanından farklı bir desen veya renkten oluşuyor.

Üç parçalı erkek takım elbise modelleri resmi etkinliklerden ofise kadar, pek çok farklı durumda kullanma esnekliği yarattığı için gardırobunuza eşsiz bir katkı sunuyor. Ayrıca takım elbiseye yelek eklenmesi, hem profesyonel hem de sosyal ortamlarda zarif bir dokunuş katıyor. Böylece doğru gömlek, ayakkabı ve aksesuarları seçtiğinizde zahmetsizce şık ve klas bir tarza kavuşmanız mümkün oluyor. Yelekli takımların doğal olarak zarif ve asil görünen tarzı onu hem özel gün hem de diğer önemli etkinlikler için çok yönlülük sunan kusursuz bir seçim haline getiriyor.

Erkekler için Yelekli Takım Elbise Modelleri ve Stil İpuçları

Klasik iki parçalı takım elbiselere daha resmi ve şık bir alternatif olan üç parçalı tasarımlar, farklı durumlara özel alternatifleriyle öne çıkıyor. Özellikle renk ve desen açısından farklı varyasyonları ile öne çıkan yelekli takımlar hem resmi hem de yarı resmi ortamlarda karizmatik stillere imza atmanızı sağlıyor. Profesyonel hayatta veya sosyal etkinliklerde kendinizden emin, güçlü ve iddialı bir stile sahip olmak için doğru yelekli takım elbiseleri seçmeniz önemli. İşte farklı etkinlikler için birbirinden şık yelekli takım modelleri ve stil ipuçları:

Erkek Siyah Yelekli Takım Elbise

Erkek siyah yelekli takım elbise modelleri, bir erkeğin sahip olabileceği en şık ve çok yönlü kıyafetlerin başında yer alıyor. Parçaları karıştırıp eşleştirerek veya gardırobunuzdaki diğer kıyafetlerle kombinleyerek giyebileceğiniz siyah takımlar özellikle resmi stil söz konusu olunca çıtayı zirveye taşımanızı sağlıyor. Maskülen, elegan ve klas bir duruş için kareli cekete sahip üç parçalı siyah takım elbiseler beyaz gömlek, antrasit kravat ve siyah rugan Oxford ayakkabılarla göz alıcı bir tarzı yansıtıyor. Kesinlikle zamansız ve klasik bir görünüm vadeden siyah yelekli takımlar, beyaz gömlek ve siyah kravat ya da papyonla kombinlendiğinde resmi etkinliklere stilinizle imza atmanızı sağlıyor.

Erkek Lacivert Yelekli Takım Elbise

Erkek lacivert yelekli takım elbise modelleri, güçlü ve güvenilir duruşuyla her mevsim erkek gardırobunun kurtarıcısı oluyor. Hem profesyonel hem de sosyal ortamlarda kombin yapma esnekliği sunan lacivert yelekli takımlar gardırobunuza zamansız bir stil vadediyor. Yaz ve bahar düğünlerinde beyaz gömlekle kravatsız şekilde kombinleyebileceğiniz yelekli keten lacivert takımlar, makosen siyah ayakkabılarla modern bir tarzı öne çıkarıyor. Kışın iş ortamlarında giymek istediğinizde %100 yün lacivert yelekli erkek takımları, açık mavi Oxford gömlek, mavi kravat, kahverengi Derby ayakkabı ve deri aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Erkek Antrasit Yelekli Takım Elbise

Erkek antrasit yelekli takım elbise modelleri, zahmetsiz bir şekilde centilmen ve klas bir stil elde etmenizi sağlayan kıyafetlerin başında geliyor. Şık görünümü benzersiz kılmak için %100 yün kumaş gibi lüks ve sofistike detaylara sahip takımları seçmeniz gerekiyor. Antrasit, doğası gereği kış ve sonbahar ruhunu yansıttığı için özellikle bu mevsimlerdeki iş veya sosyal etkinler için doğru bir seçim oluyor. Antrasit yelekli takımları kombinlerken stil oyununu sade tutarak bordo, lacivert veya siyah tonlarında kravatla beyaz gömleği buluşturmanız iyi bir seçenek olabilir. Resmiyeti daha da vurgulamak için siyah Oxford ayakkabı, beyaz cep mendili ve siyah deri kemer seçebilirsiniz.

Erkek Bej Yelekli Takım Elbise

Erkek bej yelekli takım elbise modelleri, hem zarafet hem de sofistike bir görünüm peşinde olan stil sahibi erkeklerin favorileri arasında yer alıyor. İster yaz düğününe ister klas bir iş etkinliğine katılıyor olun, bej üç parçalı takım elbise cesur bir ifade sergilemenize imkân sunuyor. Klasik renklerin dışına çıkan tavrıyla bej yelekli takımlar kalıcı bir izlenim bırakmanıza ve stil oyununda bir adım öne çıkmanıza destek oluyor. Bahar düğününe veya şık bir resitale katılırken bej yelekli takımınızı beyaz gömlek, haki tonlarda kravat ve kahverengi Derby ayakkabı modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Sonbahar veya kış aylarında ise kareli bej takımları; lacivert kravat, cep mendili ve siyah klasik ayakkabılarla giyerek zahmetsizce şık görünebilirsiniz.

Şıklıkta Sınır Tanımayın: Yelekli Takım Elbise Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Yelekli takım elbise modelleri 19. yüzyıla kadar yalnızca zengin ve seçkin kişilerin giyebileceği bir kıyafet olarak görüldüğünden erkek modasında elegansın ve zarafetin sembolü olarak kabul ediliyor. Ancak günümüzde erkek modası modern çizgilerle geliştirildiğinde üç parçalı takımlar avangard bir şekilde de kombinlenebilir. Bu, yelekli takımlarla kendi benzersiz tarzınızı yaratmak için farklı parçaları karıştırıp eşleştirebileceğiniz anlamına geliyor.

Kış günlerinde %100 yün yelekli takım elbiseyi beyaz gömlekle kravatsız şekilde giyerek, bot ve yün kabanlarla kombinleyerek sıcak kalırken aynı zamanda şık görünebilirsiniz. Siyah kravatlı bir etkinliğe katılacaksanız siyah yelekli takımları; beyaz gömlek, Oxford ayakkabı, siyah kravat, beyaz cep mendili ve siyah deri kemerle giyerek klasik bir tarzı yansıtabilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında ise lacivert veya bej yelekli takımları açık mavi tonda gömlek, kahverengi kemer ve makosenlerle yarı resmi şekilde giyebilirsiniz.

Yelekli Takım Elbiseler: Farklı Alanlarda Şıklığınızı Konuşturun!

Kumaşı, kalıbı veya rengi ne olursa olsun üç parçalı takımlar iki parçalı takımlara göre daha cesur ve resmi bir görünüm vadediyor. Bu nedenle özellikle formal veya yarı formal etkinlikler için tarzınızı güçlü bir şekilde yansıtan ve erkek modası trendlerini vurgulayan bir yelekli takım seçmeniz gerekiyor. Resmi davetler ve törenler için düz siyah yelekli takım elbise risk almadan şık görünmenizi sağlıyor. Lacivert ya da antrasit takımlar ise daha profesyonel ortamlarda ideal bir stil vadediyor. Görünümü tamamlamak için resmi bir gömlek, ipek kravat, cep mendili ve deri ayakkabılar tercih edebilirsiniz.  

Yelekli takım elbise, erkek modasında formal durumlara özgür bir şıklık vaadetse de aynı zamanda iş sonrası yemekler, kokteyller, partiler, düğün resepsiyonları ve açılışlar gibi yarı resmi durumlarda da tercih ediliyor. Yarı resmi davetlerde yelekli takımları kombinlemenin püf noktası, şık ve gündelik arasında mükemmel bir denge kurtmaktan geçiyor. Bunun için mümkün olduğunca cesur renklerden kaçınmanız ve aksesuarları minimum düzeyde tutmanız gerekiyor. Ayrıca yelekli takımları kravatsız bir şekilde kombinleyerek de resmiyet derecesini azaltabilirsiniz.

Erkekler için Yelekli Takım Elbise Alışverişinde Bilmeniz Gerekenler

Yelekli takım elbise, her stil sahibi erkeğin gardırobunda olması gereken zamansız ve klasik kıyafetlerin başında geliyor. Ancak farklı stillere, renklere ve kumaşlara aşina değilseniz mükemmel yelekli erkek takım elbiseyi bulmak biraz göz korkutucu olabiliyor. İşte en doğru yelekli takım elbiseyi kolayca bulmanızı sağlayacak ipuçları:

  • Farklı durumlar, farklı stilde yelekli takımları seçmenizi gerektirdiği için satın almadan önce nerede giyeceğinizi bilmelisiniz. Mesela formal bir düğüne giderken siyah yelekli takımları, iş toplantısında ise antrasit veya lacivertleri seçebilirsiniz. Yaz düğünlerinde ise bej, ten rengi veya açık gri yelekli takımları tercih edebilirsiniz.
  • Takım elbisenin kumaşını seçerken yün, pamuk veya keten gibi doğal malzemeleri tercih etmelisiniz. Kış ve sonbahar için %100 yün yelekli takımları seçerek sıcak ve şık görünümler oluşturabilirsiniz. Yaz ve ilkbaharda ise keten yelekli takım elbiselerle aradığınız ferahlığı ve stili elde edebilirsiniz.
  • Tarzınız ne olursa olsun, şık görünmek için silüetinizi iyi gösteren ve hareket kolaylığı sağlayan takımları satın almalısınız. Bu nedenle yelekli takımlara karar vermeden önce  göğüs, bel ve kalça ölçünüzü alarak beden tablosundan kıyaslama yapabilirsiniz. Slim fit, modern fit, regular, fit veya klasik fit gibi kalıpların uyumunu da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.  

Siz de asla modası geçmeyecek, klasik ve şık bir kıyafete yatırım yapmak için Ramsey kalitesini ve seçkin tarzını yansıtan erkek yelekli takım elbise modellerini koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.