RAMSEY’de KariyerİNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

Farklı sektörlerde 2 bine yakın çalışanıyla Gürmen Group; insan ve değer odaklı, yenilikçiliği, teknolojik gelişmeleri de takip ederek kurumsallaşan bir insan kaynakları politikasına sahip.

Tüm çalışanlarımızın kendilerini değerli hissettiği, katılımcılığın teşvik edildiği, herkesin birbiriyle senkronize hareket edebildiği, dinamik ve ilham veren bir iş ortamında çalışma ayrıcalığı sunmak her zaman önceliğimiz…

KADIN DOSTU ŞİRKET

Çalışanlarının %52,2 ‘si kadınlardan oluşan grubumuzda; dengeli çeşitliliği koruyarak kadınların niteliklerine, yetkinliklerine, becerilerine göre iş hayatında eşit şekilde değerlendirilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Tüm insan kaynakları politikamızda buna göre farkındalık yaratan uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Tüm kademelerde kadınların güçlü bir yer edindiği grubumuzda; sahada çalışan ve sahadaki kadın yönetici oranımızı artıracak, yeteneklerini güçlendirebilecekleri alanlarda gelişmelerini sağlayacak süreçler uygulanıyor.

KİŞİSEL GELİŞİM

Yaratıcı ve özgün fikirlere değer veren, yenilikçi insan kaynakları yaklaşımımızın bir parçası olarak tüm çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ile becerilerine katkıda bulunacak güncel süreçlere sahibiz.

RAMSEY’in çatısı altında bulunduğu Gürmen Group’un değerlerini benimseyen markamızın sahadaki elçileri ve tüm çalışanlarımız için Gürmen Akademi ile hem mesleki hem kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz.

 

KARİYER FIRSATLARI

Ekibimize katılmak için aşağıdaki linklerden size uygun açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Kariyer.net

Linkedin

Gürmenli Olmak İstiyorum