x

Sanatın moda ile bütünleştiği yenilikçi tasarımlardan oluşan Ramsey 2016 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu, erkeklere şık bir yaz vaad ediyor.

Erkek moda markası Ramsey’in 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu sanatın moda ile bütünleştiği yenilikçi tasarımlarla erkeklere şık bir sezon yaşatmayı vaad ediyor. Ramsey tasarımcılarının ‘Past Modern’ olarak adlandırdığı, eski ve yeni formların birleşiminden yepyeni ve dikkat çekici bir görünüm yaratılan koleksiyonda; 3D görünümler, fit silüetler, farklı yaka kullanımları, yenilikçi üretim teknikleri ve iç detaylarda çarpıcı efektler ön plana çıkıyor. Lacivert, bej, taş gibi renklere yeşil, safran, kırmızı ve bakırın en soft halleri eşlik ederek koleksiyona farklı bir hava katıyor.

Hafiflik ve rahatlık temasını sahiplenen Ramsey 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda, ceketlerde jakarlar, print baskılar, parça boya tekniğinin kullanıldığı görüntüler, fit silüetler, silik omuz ve çok hafif tasarımlar dikkat çekerken gömleklerde yenilikçi yaka tasarımları, indigo ile jakar kumaşlar, 3D görünümler ve sartorial detaylar göze çarpıyor. Doğal ve tende yumuşak bir dokunuş sağlayan, özel yıkama tekniklerinin uygulandığı t-shirt koleksiyonu ile koleksiyonun anahtar parçası fit pantolonlar sezonun en kullanışlı parçaları olmaya aday… Yaz mevsiminde bile takım elbise giymeyi zevk haline getiren, nefes alan, doğal ve değerli kumaşlardan üretilen hafif, rahat ve fit takım elbiseler de koleksiyonun vazgeçilmezi...

Koleksiyonda; özel el işçiliği de kullanılarak tasarlanan deri ayakkabılar, örgü kravatlar, koton-keten karışımlı mendiller, doğal taşlardan tasarlanan bileklikler ve gözlüklerden oluşan geniş bir aksesuar grubu da bulunuyor. ABD’li dünyaca ünlü balet Cory Stearns’ün kamera karşına geçtiği ve Ümit Savacı tarafından çekimleri yapılan Ramsey 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Ramsey mağazalarında ve www.ramsey.com.tr’ de satışa sunuldu.