x

Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, bu sezon ilhamını kendine özgü mimarisi, rengarenk çiçekleri, çeşitliliğin içinde kişiye sakinlik ve huzur veren yapısıyla Japon Bahçeleri’nden alıyor. Bej, yeşil, mavi, aqua gibi doğadan gelen renkleri; bordo, bakır gibi güçlü renklerin tonlarıyla harmanlayan koleksiyonda, oldukça iddialı tasarımlar yer alıyor.

2015 yazında herkes Ramsey Shirt Jacket giyecek! Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda koton, keten, yün karışımlı doğal elyaflı kumaşlardan hazırlanmış fit takım elbise ve ceketlerin dışında bu sezon, yenilikçi tasarım ‘Shirt Jacket’lar ön plana çıkıyor. Ortalama ağırlığı 180-240 gram olan ve şıklığı ile formunu koruyarak erkeğe smart casual bir stil veren ‘Shirt Jacket’lar erkeğin bedeni ile tam uyumlu olarak tasarlandı.

Geçen sezona göre boyları kısalan ve iki düğme tercih edilen ceketlerde farklı yaka ve kesim detayları hissediliyor. Yaka altları ve astarlarda kullanılan Japon çiçek deseni ise ceketlere daha tarz ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Hafif ve fit!

Doğal malzemeler, farklı yıkama teknikleri… Japon Bahçeleri’nden gelen esintiye uygun desen ve dokularla hazırlanan Ramsey gömlek koleksiyonunda özel pamuk ve keten karışımlı kumaşlar ve İtalyan yakalar ön plana çıkıyor. Cep, kemer astarları ve düğme gibi detaylarında farklılaşan spor pantolonlar tarz ve rahat bir yazı müjdeliyor. Koleksiyona uygun şekilde hazırlanmış, farklı yıkama seçenekleriyle denim koleksiyonu da geniş bir yelpazeye sahip.

Baskı ve boyama detaylarının ön plana çıktığı t-shirt koleksiyonu, ceketlerle tamamlanabilecek kadar yalın, fakat tek başına da kullanıldığında da dikkat çekici. Özellikle krep iplikten üretilmiş, parça boya t-shirtler koleksiyonun en iddialı parçalarından. Serin yaz gecelerinde giyilecek mont alternatifleri arasında yer alan zenginleştirilmiş deri mont modelleri de özgün bir tarz yakalamak isteyenler için hazırlandı.

Ayakkabı, çanta, şal, mendil, kravat, gözlük gibi oldukça zengin bir aksesuar grubuna sahip olan Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda tüm parçalar koleksiyon stiline ve renklerine uygun şekilde tasarlandı.