x

Bültenler

Ramsey Sonbahar&Kış Koleksiyonu 2016-17

Küba’nın Sıcak ve Samimi Ruhu RAMSEY Yaz Koleksiyonu’nda!

Küba’nın insanın içini ısıtan, enerjisini artıran renkli ruhundan ilham alan RAMSEY 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu bu sezon hem çok samimi hem çok iddialı..! RAMSEY’in yeni koleksiyonunda; çok hafif, jakarlı, örme ve parça boya ceketler, serinlik hissi veren ince dokulu krep jakar ve baskılı t-shirtler, keten, vual ve pamuk karışımlı gömlekler, soft efektli, baskılı, yıkamalı pantolonlar, pileli tasarımlar, ince dokulu trikolar anahtar parçalar olarak yerini alıyor. Küba’nın samimi havasıyla birlikte takım elbiseye de farklı bir yorum getirilen koleksiyonda;  tam kruvazeler, dokulu kumaşlar, baskılı mismatch takımlar ve çok hafif bir o kadar da fit takım elbise modelleri dikkat çekiyor. 

 

Ramsey Sonbahar&Kış Koleksiyonu 2016-17

Ramsey’de Fantastik Bir Sezon Sizi Bekliyor!

Ramsey’in ünlü The Giver filminden ilham alan koleksiyon, fantastik dünyanın renklerini ve kavramlarını renkli bir o kadar da gerçek dünyanın doğallığıyla harmanlıyor. Şıklık ve rahatlık temasını sahiplenen koleksiyonda siyah, gri, lacivert gibi renkler bordo, yeşil, taba gibi güçlü renklerle buluşuyor. Ramsey, 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu renkleri, hikayeleri ve hayalleriyle tasarımlarına yansıtıyor. Koleksiyon, geometrik şekiller, siyah, gri ve lacivert gibi renkleri bordo, yeşil, taba, mavi renkleriyle harmanlayarak fantastik bir dünyadan renkli ve gerçek dünyaya geçişi tüm doğallığıyla sergiliyor...

 

Ramsey İlkbahar&Yaz Koleksiyonu 2016-17

Ramsey’den Sanat ve Modayı Bütünleştiren Koleksiyon!

‘Sanatın moda ile bütünleştiği yenilikçi tasarımlardan oluşan Ramsey 2016 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu, erkeklere şık bir yaz vaad ediyor. Erkek moda markası Ramsey’in 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu sanatın moda ile bütünleştiği yenilikçi tasarımlarla erkeklere şık bir sezon yaşatmayı vaad ediyor. Ramsey tasarımcılarının ‘Past Modern’ olarak adlandırdığı, eski ve yeni formların birleşiminden yepyeni ve dikkat çekici bir görünüm yaratılan koleksiyonda; 3D görünümler, fit silüetler, farklı yaka kullanımları, yenilikçi üretim teknikleri ve iç detaylarda çarpıcı efektler ön plana çıkıyor. Lacivert, bej, taş gibi renklere yeşil, safran, kırmızı ve bakırın en soft halleri eşlik ederek koleksiyona farklı bir hava katıyor.

 

Ramsey 2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Ramsey 2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda Yeni Sezon ‘Ritmin Büyüsü’ ile Açıldı!

‘Ritmin Büyüsü’ adını taşıyan Ramsey 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda üç boyutlu hissi uyandıran kumaş ve desen kullanımları ön plana çıkarken ‘Shirt Jacket’, ‘Zero Gravity’, çift taraflı giyilebilen ‘Reversible’ tasarımlar sezonun sürpriz haberleri…! ‘Ritmin Büyüsü’ adını taşıyan Ramsey 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, moda severleri çarpıcı, yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarla buluşturuyor.

 

 

 

Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda Japon Bahçeleri’nden Gelen Esinti!

İlhamını kendine özgü mimarisi, renkli dünyası ve insana sakinlik veren yapısıyla Japon Bahçeleri’nden alan Ramsey 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun en iddialı ürünü; çok hafif, erkeğin bedeniyle tam uyumlu, şık ve tarz ‘Shirt Jacket’..!

Özel pamuk ve keten karışımlı kumaşlarla İtalyan yakaların ön plana çıktığı gömlekler ve cep detayları, kemer astarları ve düğmeleriyle farklılaşan spor ve denim pantolonlar da koleksiyonun dikkat çeken diğer parçaları arasında yer alıyor.

 

 

Ramsey ile Erkeklerin Gardıropları Hep Yanlarında!

Erkek modasındaki yenilikçi ve tasarım odaklı duruşunu farklı projelerle en üst seviyeye taşıyan Ramsey, ‘Gardırobum’ uygulaması ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor!